img

Підбір технології

Кому і навіщо можуть знадобитися консультації технологів з виїздом на підприємство?

Якщо ви відкриваєте компанію і тільки плануєте побудувати технологічний ланцюжок на своєму виробництві.

Що роблять технічні консультанти компанії: опираючись на те, що ви плануєте робити, які породи деревини використовувати, якими матеріалами робити покриття, наші технологи дають рекомендації, які системи покриттів використовувати, на якому обладнанні їх виготовляти, якими навичками повинний володіти персонал. Іншими словами, допомагають вибудовувати технологічний процес від початку і до кінця.

Якщо у вас вже є виробництво, і в якийсь момент виникає проблема на будь-якій з ланок технологічного ланцюжка, незалежно від того, якими матеріалами ви користуєтеся.

Що роблять технічні консультанти компанії: під час виїзду наші технологи оцінюють ситуацію на вашому виробництві. Якщо є необхідність, беруть зразки матеріалів, проводять випробування і тести на нашому аналітичному обладнанні. Виходячи з отриманих результатів, надають рекомендації, підбирають або коректують технології.

Якщо ви хочете розширити асортимент вашої продукції, і для цього вам необхідно вдосконалити, змінити або перебудувати технологічний процес.

Що роблять технічні консультанти компанії: під час виїзду наші технологи знайомляться з наявним у вас обладнанням, поточним асортиментом продукції і запланованими вами нововведеннями. Наприклад, ви хочете отримати якісний глянець або освоїти новий вид обробки. В результаті може виявитися так, що вам буде досить внести зміни в параметри шліфування або нанесення матеріалів, можливо змінити самі лакофарбові матеріали. Все це з’ясують наші технологи в процесі тестування різних матеріалів, беручи до уваги конкретні види продукції, з якими ви працюєте (кухні, меблі для ванних кімнат, дитячі меблі чи ін.). І залежно від цінового сегмента, на який орієнтована продукція, будуть підібрані відповідні варіанти.

ТАКИМ ЧИНОМ, НАЙВАЖЧІ ЗАВДАННЯ ВИХОДИТЬ ВИРІШУВАТИ ДУЖЕ ОПЕРАТИВНО, НАМАГАЮЧИСЬ В СТИСЛІ ТЕРМІНИ ДОПОМОГТИ КЛІЄНТАМ У НЕСТАНДАРТНИХ ВИРОБНИЧИХ СИТУАЦІЯХ.