img

Тестування покриття

Тестування покриття є важливим технологічним етапом при створенні лакофарбової продукції. Наявне в нашій компанії та компаніях партнерів обладнання, дозволяє проводити широкий спектр тестів, на основі яких можна робити точні висновки, як служитиме покриття упродовж терміну експлуатації як в приміщені, так і ззовні.

Абразиметр Taber 550/551 – прилад для визначення міцності при зрізі / твердості при царапанні, використовується для вимірювання відносної міцності або сприйнятливості поверхні матеріалу до зрізу, утворення подряпин, відколів, розрізів та інших фізичних пошкоджень такого типу, які не розглядаються як природне зношення.

Даний прилад простий в роботі і може використовуватися для: випробування властивостей зчеплення покриттів поверхонь, виявлення неоднорідності за складом порівнюваних матеріалів, порівняння схожих або конкурентних матеріалів, визначення впливу часу на схожі матеріали в контрольованих умовах довкілля.
Випробування на тестері дряпання Табер виглядає так:

1. Закріпити зразок на обертовому диску.

2. Встановити ріжучий або дряпаючий наконечник.

3. Встановити необхідне навантаження на коромисло і включити прилад.

4. Нанести надріз, зробити візуальну оцінку зразка.

Абразиметр Taber 550/551

Камера для випробувань з ксеноновою дуговою лампою QSUN Xe-1 дозволяє змоделювати вплив повного спектру сонячного випромінювання й дощу на лакофарбове покриття. Пошкодження, які в природних умовах на відкритому повітрі виникають через місяці або й роки експлуатації, можуть бути отримані за допомогою приладу Q-SUN вже за кілька днів або тижнів.

Прилад Q-SUN моделі Xe-1 – це настільна камера для випробувань на світлостійкість, стійкість кольору і фотостабільність. Камера оснащена однією ксеноновою дуговою лампою і може бути додатково оснащена системою зрошення та охолоджувальним пристроєм.

 

 

 

Кліматична камера QUV ACCELERATED WEATHERING TESTER. У цій камері проводяться випробування на довготривалу стійкість покриття при службі просто неба. В ній може бути встановлено одночасно до 48 зразків розміром 75 Х 150 мм. У камері відбувається циклічний вплив багатьох факторів, включаючи УФ-опромінення, вологість, облив водою, температурні впливи.
Зазвичай використовується такий цикл: 2,5 години УФ-опромінення при температурі + 60ºС, потім 0,5 години обливання водою. Місяць такого впливу еквівалентний 1-му «умовному року» служби просто неба.