img

Стільці з пігментованим покриттям

Сучасні тенденції дизайну все більше вимагають нестандартних рішень у створенні меблів та їх оформленні. Технології дозволяють створити практично будь-який колір покриття, тому навіть найвибагливіший клієнт залишиться задоволеним.

Для представлених проектів, ми використали систему покриття, яка забезпечує найвищий рівень покриття та високу швидкість роботи, що важливо при масовому виробництві. Матеріали підібрані з урахуванням особливостей покриття вертикальних поверхонь стільців.

Коли клієнт бажає отримати якісне кольорове покриття на виробі, важливо якісно підготувати поверхню перед нанесенням фарби. Для цього ми використовуємо білий поліуретановий ґрунт VF BIANCO 4872 E X SEDIE. Він має високу покривну здатність, що дозволяє створити якісно заґрунтовану поверхню, без прогалин та напливів. Важливою характеристикою цього ґрунта є його тиксотропність – властивість не розтікатись при нанесенні, тому вдається досягти рівномірного покриття всієї площини. Додатковою перевагою можна вважати швидкість висихання продукту, яка допомагає забезпечити високу продуктивність виробництва.

Після отримання якісно підготовленої поверхні, можна переходити до фарбування. У цій системі ми використовуємо білу поліуретанову фарбу VPK 240 BIANCO. Як і ґрунт, вона має відмінні показники тиксотропності, покривної здатності, часу висихання. За бажанням клієнта ця фарба може бути забарвлена у будь-який колір за каталогом RAL, який є найбільш популярним на даний момент. Завдяки поєднанню всіх характеристик, в кінцевому результаті ми отримуємо покриття чудової якості, яке має високу механічну стійкість до пошкоджень та довершений зовнішній вигляд.

Інші проекти