img

Стільці з прозорим покриттям

Цілісна картина вишуканого і довершеного інтер’єру помешкання складається з великої кількості деталей, й кожна з них відіграє важливу роль. Тому так важливо не тільки вдало підібрати меблі у відповідному стилі, але і правильно підібрати лакофарбове покриття для них, яке здатне гармонійно підкреслити “чесноти” виробу та забезпечити тривалий термін експлуатації.

У даних проектах ми використовували систему продукції, яка ідеально підходить для покриття стільців. Вона має чудові властивості вертикального нанесення. Основою слугує поліуретановий ґрунт VF A TX 2019 E. Він має високі показники тиксотропності, тому при нанесенні на вертикальні поверхні ґрунт не розтікається. Ще одною перевагою цього продукту є його прозорість – ґрунт не закриває структуру деревини, залишаючи її природний вигляд та підкреслює фактуру. В результаті ми отримуємо ідеально оброблену поверхню із рівномірним покриттям по всій площині зі збереженням натурального кольору деревини.

Проте не завжди клієнти хочуть отримати виріб у натуральному кольорі. Тоді ми пропонуємо використовувати барвники ST 88-ї та 99-ї серій. Вибір серії барвника залежить від породи деревини, яка використовується при виготовленні виробу. Для дуба та ясена використовується 99-та серія, а для сосни, вільхи та бука – 88-ма. Не залежно від серії, ці барвники мають чудові характеристики. Висока світлостійкість гарантує стабільність кольору протягом тривалого часу, ефект самовирівнювання забезпечує рівномірне нанесення та відсутність плям. Для досягнення найкращого ефекту рекомендується наносити барвник методом розпилення перед нанесенням ґрунту.

Наступним етапом роботи є лакування. Ми пропонуємо використовувати поліуретановий лак VM 744 TIX. Даний продукт має високі показники прозорості, що дозволяє показати структуру деревини, з якої виготовлено стілець. Також цей лак є приємним на дотик,  стійкий до механічних пошкоджень завдяки своїй еластичності, які ще більше посилюються через додавання до лаку затверджувача В 40. Такі характеристики покриття забезпечують тривалий термін експлуатації виробу та відмінний зовнішній вигляд, тому виріб буде довгий час зберігати вигляд, ніби щойно виготовлений.

Застосовуючи цю систему покриття, в результаті ми отримуємо виріб із чудовим зовнішнім виглядом, відкритою структурою деревини, яка приноситиме затишок і тепло в інтер’єр.

Інші проекти